Peyzaj Proje ve Uygulama

Peyzaj ve çevre düzenlemesine dayalı tüm temel projelendirme, mühendislik, planlama, teknik çizim ve bilgisayarlı peyzaj modelleme hizmetleri ...

Büyük yapı projelerine, plaza, fabrika ve üretim dış sahalarına, toplu konut ve site projelerine peyzaj danışmanlığı ve proje desteği hizmetleri ...

Gerçekleştirdiğimiz projeler arasından seçim yaparken oldukça zorlandık. Ancak, tasarım ve mühendislik, kullanılan teknik ve malzemeler, bitkilendirme yöntemleri ve görünüm gibi kriterlerden yararlanarak, farklılıkları göstermek ve size fikir vermek açısından temelde birbirinden değişik uygulamalar içeren projeleri ve yaşanan mekanları sunmaya çalıştık.

Tüm projeler, mekanın topoğrafik veya yapısal özellikleri dikkate alınarak, uzman ekibimiz tarafından klasik yöntemler veya bilgisayarlı çizim olanaklarıyla hazırlanır. Gerektiğinde foto-edit veya 3 boyutlu bilgisayar grafikleri ile projelerimizin görselliği desteklenir.

Projelerimizde kullanılan bitkiler, bahçenizin dört mevsim yaşayabileceği türlerden seçilerek düzenlenmektedir. Ekiplerimizce yapılan bitkilendirme çalışmaları sonrasında, çevre koşullarına uygun karışımları içeren, ithal tohumlarla çimlendirme yapılmaktadır. Dilediğiniz takdirde hazır çim desteği de verilmektedir.